Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku wchodzi w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zapewnienie lepszej ochrony Państwa danych osobowych. W Olimp Laboratories Sp. z o.o. popieramy wszystkie działania, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych, transparentności w procesach przetwarzania danych, a także podnoszenie świadomości naszych pracowników oraz podmiotów danych w tym zakresie.

W związku z powyższym informujemy  Państwo  o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu w związku z tym prawach.

Olimp Laboratories (Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica), jako administrator danych osobowych, informuje:

1.    Dane osobowe w formie imienia i nazwiska oraz adresu email są zbierane w celu:
       1.1.    marketingu własnego Olimp Laboratories.
       1.2.    wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych.
       1.3.    Udzielania odpowiedzi na reklamacje w terminie i formie przewidzianej przepisami.
2.    Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem. Mają także Państwo prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych.
3.    Dane mogą być udostępnianie upoważnionym pracownikom Olimp Laboratories.
4.    Osobą kontaktową w zakresie ochrony danych osobowych jest p. Marcin Kubik, adres e-mail: marcin.kubik@olimp-labs.com; tel. 14 684-17-78.
5.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, bądź do momentu wyrażenia sprzeciwu przez Państwa.
6.    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy.

OŚRODEK BADAWCZO
-ROZWOJOWY

Wyposażony jest w ultranowoczesną aparaturę badawczą, uzupełnioną o wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

KONTROLA JAKOŚCI

Zdajemy sobie sprawę, że tylko bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów oraz prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa.Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

MISJA I WARTOŚCI
OLIMP LABS

Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności.Dowiedz się więcej   ›. Dowiedz się więcej   ›
inteligentne centrum logistyczne Olimp Labs

INTELIGENTNE
CENTRUM
LOGISTYCZNE

W procesie powstawania Centrum wykorzystano nowatorską koncepcję sposobów magazynowania i logistyki. Dowiedz się więcej   › Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

Olimp
Premium Club

Zbieraj punkty i odbieraj nagrody

Zobacz więcej  ›
Konkurs - olimppremiumclub.com

DO POBRANIA

Zdjęcia produktów i logotypy

 
OPAKOWANIA   LOGOTYPY  

NAGRODY

Dla firm i produktów

Zobacz więcej  ›
Nagrody dla firm i produktów