Kogo szukamy?

Szukamy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

Rodzaj uczelni, którą kończysz nie jest dla nas najważniejszy - wierzymy, że osoby z potencjałem mogą szybko nabyć odpowiednie kwalifikacje. Dlatego kluczowe dla nas są Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz inicjatywa.

 

Rekrutacja

 

Kreatywność, innowacyjność.

Stale szukasz nowych sposobów działań i realizacji celów. Potrafisz pokonywać przeszkody i wykorzystujesz swoją wyobraźnię oraz wiedzę, by tworzyć nowe rozwiązania i osiągać coraz lepsze rezultaty. Swoimi pomysłami wychodzisz ponad standardy.

 

Praca w zespole.

Z łatwością porozumiewasz się z różnymi ludźmi, rozumiesz ich poglądy i stanowiska. Uważnie słuchasz. W prosty sposób przedstawiasz skomplikowane pomysły i przekonujesz do nich innych. Motywujesz pozostałych członków zespołu. Utrzymujesz w nim twórczą atmosferę.

 

Zdolności przywódcze.

Wywierasz wpływ na określanie nowych kierunków działania zespołu lub firmy jako całości. Dostrzegasz nowe możliwości rozwoju i umiesz wprowadzać swoje pomysły w życie..

 

Rozwiązywanie problemów, selekcja informacji.

Potrafisz rozpoznać i określać problemy w oparciu o odpowiednią analizę sytuacji i własną intuicję. Znajdujesz ich główne przyczyny, wyciągasz wnioski i łatwo znajdujesz właściwe rozwiązania.

 

Elastyczność, dostosowanie się do zmian.

Potrafisz szybko dostosowywać się do nowych sytuacji. Obserwujesz zmiany w otoczeniu, analizujesz je  i szybko akceptujesz. Stawiasz sobie wymagające cele i potrafisz zadbać o odpowiednie środki, by skutecznie realizować swoje zobowiązania w ściśle ustalonym czasie.

 

Umiejętność ciągłego doskonalenia się.

Lubisz uczyć się i rozwijać. Zaspokajasz swoją ciekawość świata i ludzi. Stwarzasz wokół siebie atmosferę, w której wszyscy w podobnym stopniu rozwijają swoje umiejętności i dają z siebie to, co najlepsze.

 

Aktualne oferty pracy    

 

OŚRODEK BADAWCZO
-ROZWOJOWY

Wyposażony jest w ultranowoczesną aparaturę badawczą, uzupełnioną o wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

KONTROLA JAKOŚCI

Zdajemy sobie sprawę, że tylko bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów oraz prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa.Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

MISJA I WARTOŚCI
OLIMP LABS

Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności.Dowiedz się więcej   ›. Dowiedz się więcej   ›
inteligentne centrum logistyczne Olimp Labs

INTELIGENTNE
CENTRUM
LOGISTYCZNE

W procesie powstawania Centrum wykorzystano nowatorską koncepcję sposobów magazynowania i logistyki. Dowiedz się więcej   › Dowiedz się więcej   ›
laboratorium Olimp Labs

Olimp
Premium Club

Zbieraj punkty i odbieraj nagrody

Zobacz więcej  ›
Konkurs - olimppremiumclub.com

DO POBRANIA

Zdjęcia produktów i logotypy

 
OPAKOWANIA   LOGOTYPY  

NAGRODY

Dla firm i produktów

Zobacz więcej  ›
Nagrody dla firm i produktów